O Nas

Jesteśmy grupą miłośników gór, od lat wędrujemy po szlakach całej Polski. 
Od tej górskiej pasji zaczęła się druga – górskie muzykowanie, gdzieś na szlakach, w schroniskach, na Sylwestrach w Chatce Górzystów. Teraz urzeczywistniamy jedno z naszych górskich marzeń – coroczne spotkania z „łagodną piosenką” w kolejnych miejscach Rudaw Janowickich.

Grupę tworzą sztuk kilka gimnazjalistów, paru licealistów i studentów, są też w naszej grupie dorośli mieszkańcy gminy Janowice Wielkie. W sumie te kilkanaście osób, przyjaciół „Polany” tworzą dobrego ducha naszej imprezy wraz z artystami i publicznością. Dla potrzeby urzeczywistnienia naszych marzeń i nadania im fizycznego kształtu powołaliśmy do życia Stowarzyszenie GÓRY SZALONYCH MOŻLIWOŚCI,t.j. główny organizator WĘDROWNEGO PRZEGLĄDU PIOSENKI „POLANA”

 

Lista „współpracowników” jest otwarta, więc jeśli ktoś z Was chciałby się sprawdzić w roli organizatora – zapraszamy. Miejsce zamieszkania nie ma znaczenia, liczą się chęci. Pracy, dyskusji nad kolejnymi pomysłami (także na odległość), ale też satysfakcji z tego, co przygotowujemy, nie zabraknie.

Krystyna Pisarska – „Leśna Mama” 

prezes Stowarzyszenia

Miłośniczka ciekawych wyzwań, społecznych działań, wędrówek po górskich drogach i bezdrożach. Wierzy, że członkowie stowarzyszenia jeszcze niejeden raz pokażą swoje szalone możliwości.Na co dzień prowadzi świetlicę wiejską „Rudawy” w Janowicach Wielkich.

 

 

Ryszard „Rondel” Rodewald

członek zarządu Stowarzyszenia

Szczególnie chętnie wędruje po Sudetach. Wielokrotny uczestnik Przejścia Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej. Z przyjemnością co roku uczestniczy w wielu przeglądach muzyki z „Krainy Łagodności. Polanowy konferansjer.

 

 

 

 

Beata „Becia” Gąsior
członek zarządu Stowarzyszenia

Zapalona turystka, a na co dzień studentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Jeleniej Górze. Pozytywnie zakręcona, działanie jest Jej żywiołem, chętnie pomaga innym. Skarbnik Stowarzyszenia.

 

Wojciech Wojtysiak
członek zarządu Stowarzyszenia

Człowiek orkiestra: i ugotuje i zmontuje Polanową scenę. Zapalony wędrowiec górski oraz wierny słuchacz nurtu rodem z „Krainy Łagodności”.Polanowy kucharz.