Wolontariat

Lubisz poznawać nowych ludzi? Lubisz góry i muzykę? A może po prostu lubisz robić coś pożytecznego, spędzać czas twórczo? Jeśli tak, to zapraszamy Cię serdecznie do współtworzenia Wędrownego Przeglądu Piosenki „Polana” 2017, który odbędzie się w dniach 28-29 lipca.

Co będziesz robił/robiła? Będziesz obsługiwał/obsługiwała gości festiwalu, pomożesz w kwestiach technicznych czy też artystycznych. Pomożesz nam stworzyć niesamowity klimat, który z roku na rok przyciąga coraz więcej widzów. Będziesz miał również okazję poznać wykonawców z nurtu poezji śpiewanej, piosenki turystycznej czy też piosenki autorskiej.

Co dostaniesz w zamian? Na pewno niesamowite wspomnienia i satysfakcję z współtworzenia niesamowitego wydarzenia. Gwarantujemy Ci również bezpłatny nocleg na polu namiotowym, wyżywienie, a także festiwalową koszulkę. Pierwszych wolontariuszy potrzebujemy już od środy- 26 lipca 2016.

Jeżeli jesteś chętny, poniżej znajduje się formularz wolontariusza, który wypełniony prosimy przesłać na adres mailowy wolontariatpolana@gmail.com.

Wszystkie pytania również prosimy kierować na podany adres mailowy. A jeśli się zdecydujesz, opowiedz o tym swoim znajomym i ich również przekonaj do wzięcia udziału w wolontariacie!

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Wasze zgłoszenia do 24 lipca 2017.

FORMULARZ-WOLONTARIUSZA-WĘDROWNY-PRZEGLĄD-PIOSENKI-POLANA-2017