Zróbmy Razem Polanę

Drodzy Polanowicze,

Akcja „Zróbmy razem Polanę” trwa od 2015 roku. Pomysł był strzałem w dziesiątkę, bo wiele osób uświadomiło sobie, jak różne mogą być formy współpracy i pomagania nam – Stowarzyszeniu Góry Szalonych Możliwości,  w zbieraniu środków na organizację kolejnych edycji imprezy.  

Dobre pomysły trzeba kontynuować, zapraszamy zatem i w tym roku do zrobienia z nami „Polany”. Możliwości jest naprawdę dużo, a więcej informacji udzielimy telefonicznie pod nr 661 172 475 lub mailowo: stowarzyszenie.gsm@gmail.com

Chętnym do współpracy proponujemy następujące formy wsparcia:

– zbieramy fanty – przedmioty nowe oraz używane na loterię fantową, bazarki itp. (m.in.: zabawki, płyty, książki, gry, biżuterię, ozdoby, paski, torebki, wazony, figurki, świeczniki, artykuły dekoracyjne, plecaki, sprzęt sportowy, turystyczny, kuchenny) – bazarki są publikowane na naszej stronie „Zróbmy razem Polanę” na portalu Facebook https://www.facebook.com/zrobmyrazempolane/?fref=ts

– organizujemy bazarki, na których sprzedajemy darowizny– zapraszamy do wzięcia w nich udziału, udostępniania znajomym

– rozwija się akcja inicjatyw dla Polany na Polanie: był już chleb ze smalcem w zamian za wrzucanie do puszki drobnych, w tym roku zapowiedziano nam dla Polany: chleb ze smalcem, ciasta, masowanie na Polanie – masaże wykwalifikowanych rehabilitantek :). Lista jest otwarta!

– przyjmujemy darowizny w postaci biletów (wystawy, atrakcje turystyczne, muzea, przedstawienia, koncerty, kina itp.), noclegów w turystycznych miejscach, posiłków w lokalach itp. 

– przyjmujemy darowizny finansowe (również kilkuzłotowe) – dane do przelewów Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości 58-520 Janowice Wielkie  BGŻ S.A. o/ Jelenia Góra nr konta 13 2030 0045 1110 0000 0256 4260   z dopiskiem: Darowizna na cele statutowe albo darowizna na Wędrowny Przegląd Piosenki „Polana”

– mile widziane będą pomysły na polanowe pamiątki – mamy już ręcznie malowane kubeczki, biżuterię, breloczki, kostki gitarowe, koszulki, czekamy na nowe pomysły w polanowym klimacie,

– przyjmujemy wolontariuszy – zarówno podczas  polanowych przygotowań i w trakcie imprezy, jak też do ustalonych działań w ciągu roku. Przydatne są rozmaite umiejętności, np. wszystko to, co potrafi tzw. złota rączka, ale też kulinarne, biurowe, informatyczne, graficzne itp.

– ucieszą nas inne formy wsparcia, np. udostępnianie postów, promowanie naszych działań, podpowiadanie rozwiązań itp.